Specializujeme se na výrobu želatinových a pektinových cukrovinek, vitamínového želé, ovocných pendreků a pásků, lékořicových sladkostí, komprimátů a lízátek. To vše v mnoha chuťových i barevných kombinacích. Vyvážíme je do více než 50 zemí světa na 4 různých kontinentech.

Téměř 80 % produkce exportujeme. Pro český a slovenský trh je naší vlajkovou lodí  značka Pedro.  Cukrovinky na zahraničních trzích najdete pod značkami Juicee Gumme, Park Lane.

Nejnověji jsme naše výrobkové portfolio obohatili o nové koncepty značek That´s Fruitee a Pedro Frujty, které korespondují s aktuálními společenskými trendy směřujícími k potravinám s přidanou hodnotou a zdravějším životním stylem. Prohlédněte si kompletní sortiment naší produkce.

Náš podpis Candy Plus najdete i na celé řadě sladkostí s privátními značkami maloobchodních řetězců. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro tento typ spolupráce, obraťte se na naše obchodní oddělení pro váš region.

Připravíme vám také produkty na míru. Využijte našich bohatých zkušeností ze zakázkové výroby. Popište nám vaši představu a požadavky. Společně najdeme to pravé řešení přesně pro vás.

Jsme rovněž otevřeni partnerství s individuálními projekty. Rádi se s vámi domluvíme na sdílení našich výrobních kapacit a know-how. Stačí nás kontaktovat.

600+ zaměstnanců

1 miliarda obrat společnosti

50+ exportních teritorií

15 000 želé bonbonů vyrobíme každou minutu

700 000 lékořicových produktů vyprodukujeme za rok

50% nižší je naše spotřeba vody díky technologickým úpravám

Napsali o nás

Aktualne.cz

8. 3. 2021

Mediaguru Pedro

9. 3. 2020

Deník

9. 3. 2020

Rodinný den

9. 3. 2020

Feedit.cz

9. 3. 2020