Ty nejsladší chvilky vám přinášíme od roku 2000. Podívejte se, jak šel čas s Candy Plus.

2000
Na počátku milénia zakládáme společnost Candy Plus, a.s. a kupujeme výrobní závod v Liberci. Vyrábíme zejména komprimáty a lékořicové bonbony, ale i ikonické žvýkačky Pedro.
2002
Naše sladké portfolio rozšiřujeme o želatinové výrobky, lízátka a tvrdé bonbony. To vše ve výrobním závodu Gyál v Maďarsku.
2004
Pro další rozvoj potřebujeme více prostoru. Kupujeme proto výrobní areál v Rohatci a zakládáme The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.
2005, 2006
Čas na velké změny. Výrobní závody z Liberce (ČR) a Gyálu (Maďarsko) stěhujeme do Rohatce. Pro našeho obchodního partnera stěhujeme výrobní linku z Finska a zahajujeme výrobu speciálních lékořicových výrobků.
2010
První dekáda sladké výroby je za námi a čekají nás další velké události. Kupujeme závod na výrobu želatinových cukrovinek v Petřvaldě a značky Juicee Gummee, That´s Fruitee a Parklane.
2012
Výroba jede na plné obrátky. Je čas investovat do nové výrobní technologie, a to na ovocné pendreky a pásky.
2012
Od listopadu 2012 se stáváme součástí finské skupiny Raisio.
2014
Výroba želé cukrovinek nabírá na obrátkách. Proto pořizujeme novou technologii na výrobu škrobového želé a stěhujeme licí stroj z Velké Británie do Rohatce.
2015
Zbrusu nové přírůstky do rodiny Pedro! Portfolio tradiční české značky původně zaměřené jen na žvýkačku rozšiřujeme o želé cukrovinky.
2016
Škrtáme v receptuře. Veškeré sladkosti vyrábíme bez palmového oleje.
2017
Jsme kompletní. Pedro tvoří ucelenou nabídku našich produktů pro ČR a SR. Rebrandujeme i všechny firemní prodejny. Irské Valeo Foods nás vítá ve své skupině.
2018
Držíme krok s dobou. Představujeme novou řadu Pedro Frujty Superželé  a That´s Fruitee Superfruit výrobků.
2019
Stále rosteme. Navyšujeme kapacitu výroby želatiny.